Ga door naar de website-inhoud

Officiële website KVC Jong Lede - 4de Nationale A

U12

Trainers:

OX0A2832 Tom Gallee
Dirk Mertens  Tom Galle

 

 

Groepsfoto:

U12

 

Kalender:

Bron: website Koninklijke Belgische Voetbalbond 27/12/2016

IP 12 A
Datum
07-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A VC.GROOT DILBEEK A
14-01-2017 15:00 K.SV.SOTTEGEM A K.VC.JONG LEDE A
21-01-2017 12:00 K.OLSA BRAKEL A K.VC.JONG LEDE A
28-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.OLSA BRAKEL A
04-02-2017 13:30 FC.PEPINGEN A K.VC.JONG LEDE A
11-02-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A SC.EENDRACHT AALST A
18-02-2017 10:00 SC.EENDRACHT AALST A K.VC.JONG LEDE A
04-03-2017 10:30 VC.GROOT DILBEEK A K.VC.JONG LEDE A
11-03-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.SV.SOTTEGEM A
18-03-2017 15:00 K.SV.SOTTEGEM A K.VC.JONG LEDE A
25-03-2017 12:00 K.OLSA BRAKEL A K.VC.JONG LEDE A
01-04-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A VC.GROOT DILBEEK A
08-04-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A FC.PEPINGEN A
22-04-2017 13:30 FC.PEPINGEN A K.VC.JONG LEDE A
26-04-2017 18:00 K.VC.JONG LEDE A SC.EENDRACHT AALST A

 

IP 12 B
Datum
07-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B VC.GROOT DILBEEK B
14-01-2017 13:00 K.SV.SOTTEGEM B K.VC.JONG LEDE B
21-01-2017 12:00 K.OLSA BRAKEL B K.VC.JONG LEDE B
28-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.OLSA BRAKEL B
04-02-2017 13:30 FC.PEPINGEN B K.VC.JONG LEDE B
11-02-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B SC.EENDRACHT AALST B
18-02-2017 10:00 SC.EENDRACHT AALST B K.VC.JONG LEDE B
04-03-2017 10:30 VC.GROOT DILBEEK B K.VC.JONG LEDE B
11-03-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.SV.SOTTEGEM B
18-03-2017 13:00 K.SV.SOTTEGEM B K.VC.JONG LEDE B
25-03-2017 12:00 K.OLSA BRAKEL B K.VC.JONG LEDE B
01-04-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B VC.GROOT DILBEEK B
08-04-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B FC.PEPINGEN B
22-04-2017 13:30 FC.PEPINGEN B K.VC.JONG LEDE B
26-04-2017 18:00 K.VC.JONG LEDE B SC.EENDRACHT AALST B

 

Bron: website Koninklijke Belgische Voetbalbond 10/7/2016

  U12 IP C/1
Datum
03-09-2016 10:00 K.SV.BORNEM A K.VC.JONG LEDE A
10-09-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE A K.FC.DUFFEL A
17-09-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE A R.RC.WETTEREN-KWATR
24-09-2016 14:30 K.LYRA TSV. A K.VC.JONG LEDE A
01-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE A K.SV.SOTTEGEM A
08-10-2016 10:30 K.SV.TEMSE A K.VC.JONG LEDE A
15-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE A K.FC.EENDR.ZELE A
22-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE A K.SV.BORNEM A
29-10-2016 10:00 K.FC.DUFFEL A K.VC.JONG LEDE A
05-11-2016 11:00 R.RC.WETTEREN-KWATR K.VC.JONG LEDE A
12-11-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE A K.LYRA TSV. A
19-11-2016 10:00 K.SV.SOTTEGEM A K.VC.JONG LEDE A
26-11-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE A K.SV.TEMSE A
03-12-2016 10:00 K.FC.EENDR.ZELE A K.VC.JONG LEDE A
  U12 IP C/2
Datum
03-09-2016 11:30 K.SV.BORNEM B K.VC.JONG LEDE B
10-09-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE B K.FC.DUFFEL B
17-09-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE B R.RC.WETTEREN-KWATR
24-09-2016 14:30 K.LYRA TSV. B K.VC.JONG LEDE B
01-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE B K.SV.SOTTEGEM B
08-10-2016 10:30 K.SV.TEMSE B K.VC.JONG LEDE B
15-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE B K.FC.EENDR.ZELE B
22-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE B K.SV.BORNEM B
29-10-2016 10:00 K.FC.DUFFEL B K.VC.JONG LEDE B
05-11-2016 11:00 R.RC.WETTEREN-KWATR K.VC.JONG LEDE B
12-11-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE B K.LYRA TSV. B
19-11-2016 10:00 K.SV.SOTTEGEM B K.VC.JONG LEDE B
26-11-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE B K.SV.TEMSE B
03-12-2016 10:00 K.FC.EENDR.ZELE B K.VC.JONG LEDE B

Foto: