Ga door naar de website-inhoud

Officiële website KVC Jong Lede - 4de Nationale A

U13

Trainers

 

  Jens Van Der Putten Steven Van Meirhaeghe
Jens Van Der Putten  Steven van Meirhaege

 

 

Groepsfoto:

U13

Kalender:

Bron: website Koninklijke Belgische Voetbalbond 27/12/2016

IP 13 A
Datum
07-01-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE A VC.GROOT DILBEEK A
14-01-2017 13:00 K.SV.SOTTEGEM A K.VC.JONG LEDE A
21-01-2017 12:00 K.OLSA BRAKEL A K.VC.JONG LEDE A
28-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.OLSA BRAKEL A
04-02-2017 11:45 FC.PEPINGEN A K.VC.JONG LEDE A
11-02-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE A SC.EENDRACHT AALST A
18-02-2017 10:00 SC.EENDRACHT AALST A K.VC.JONG LEDE A
04-03-2017 12:30 VC.GROOT DILBEEK A K.VC.JONG LEDE A
11-03-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE A K.SV.SOTTEGEM A
18-03-2017 13:00 K.SV.SOTTEGEM A K.VC.JONG LEDE A
25-03-2017 12:00 K.OLSA BRAKEL A K.VC.JONG LEDE A
01-04-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE A VC.GROOT DILBEEK A
08-04-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE A FC.PEPINGEN A
22-04-2017 11:45 FC.PEPINGEN A K.VC.JONG LEDE A
26-04-2017 18:00 K.VC.JONG LEDE A SC.EENDRACHT AALST A

 

IP 13 B
Datum
07-01-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE B VC.GROOT DILBEEK B
14-01-2017 13:00 K.SV.SOTTEGEM B K.VC.JONG LEDE B
21-01-2017 12:00 K.OLSA BRAKEL B K.VC.JONG LEDE B
28-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.OLSA BRAKEL B
04-02-2017 11:45 FC.PEPINGEN B K.VC.JONG LEDE B
11-02-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE B SC.EENDRACHT AALST B
18-02-2017 10:00 SC.EENDRACHT AALST B K.VC.JONG LEDE B
04-03-2017 12:30 VC.GROOT DILBEEK B K.VC.JONG LEDE B
11-03-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE B K.SV.SOTTEGEM B
18-03-2017 13:00 K.SV.SOTTEGEM B K.VC.JONG LEDE B
25-03-2017 12:00 K.OLSA BRAKEL B K.VC.JONG LEDE B
01-04-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE B VC.GROOT DILBEEK B
08-04-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE B FC.PEPINGEN B
22-04-2017 11:45 FC.PEPINGEN B K.VC.JONG LEDE B
26-04-2017 18:00 K.VC.JONG LEDE B SC.EENDRACHT AALST B

 

Bron: website Koninklijke Belgische Voetbalbond 10/7/2016

 U13 IP C/1
Datum
03-09-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE A K.LYRA TSV. A
10-09-2016 11:30 K.SV.BORNEM A K.VC.JONG LEDE A
17-09-2016 11:30 K.FC.DUFFEL A K.VC.JONG LEDE A
24-09-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE A R.RC.WETTEREN-KWATR
01-10-2016 13:15 K.SV.SOTTEGEM A K.VC.JONG LEDE A
08-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE A K.SV.TEMSE A
15-10-2016 10:00 K.FC.EENDR.ZELE A K.VC.JONG LEDE A
22-10-2016 14:30 K.LYRA TSV. A K.VC.JONG LEDE A
29-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE A K.SV.BORNEM A
05-11-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE A K.FC.DUFFEL A
12-11-2016 10:15 R.RC.WETTEREN-KWATR K.VC.JONG LEDE A
19-11-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE A K.SV.SOTTEGEM A
26-11-2016 10:30 K.SV.TEMSE A K.VC.JONG LEDE A
03-12-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE A K.FC.EENDR.ZELE A

 

 

 U13 IP C/2
Datum
03-09-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE B K.LYRA TSV. B
10-09-2016 11:30 K.SV.BORNEM B K.VC.JONG LEDE B
17-09-2016 11:30 K.FC.DUFFEL B K.VC.JONG LEDE B
24-09-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE B R.RC.WETTEREN-KWATR
01-10-2016 13:15 K.SV.SOTTEGEM B K.VC.JONG LEDE B
08-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE B K.SV.TEMSE B
15-10-2016 10:00 K.FC.EENDR.ZELE B K.VC.JONG LEDE B
22-10-2016 14:30 K.LYRA TSV. B K.VC.JONG LEDE B
29-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE B K.SV.BORNEM B
05-11-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE B K.FC.DUFFEL B
12-11-2016 10:15 R.RC.WETTEREN-KWATR K.VC.JONG LEDE B
19-11-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE B K.SV.SOTTEGEM B
26-11-2016 10:30 K.SV.TEMSE B K.VC.JONG LEDE B
03-12-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE B K.FC.EENDR.ZELE B

Foto’s