Ga door naar de website-inhoud

Officiële website KVC Jong Lede - 4de Nationale A

U17

Trainers:

 

 OX0A2821 Matthias Van Den Steen
Danny Moreels Mathias Van Den Steen

 

Groepsfoto:

U17

 

Kalender:

Bron: website Koninklijke Belgische Voetbalbond 27/12/2016

IP 17
Datum
07-01-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE A K.SV.TEMSE A
14-01-2017 15:00 SPORTKR. INT-NIKLAAS A K.VC.JONG LEDE A
21-01-2017 15:00 K.SV.BORNEM K.VC.JONG LEDE A
28-01-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE A K.SV.BORNEM
04-02-2017 14:00 FC WETTEREN K.VC.JONG LEDE A
11-02-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE A K.RACING WAREGEM A
18-02-2017 14:30 K.RACING WAREGEM A K.VC.JONG LEDE A
04-03-2017 15:00 K.SV.TEMSE A K.VC.JONG LEDE A
11-03-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE A SPORTKR.SINT-NIKLAAS A
18-03-2017 15:00 SPORTKR. SINT-NIKLAAS A K.VC.JONG LEDE A
25-03-2017 15:00 K.SV.BORNEM K.VC.JONG LEDE A
01-04-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE A K.SV.TEMSE A
08-04-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE A FC WETTEREN
22-04-2017 14:00 FC WETTEREN K.VC.JONG LEDE A
29-04-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE A K.RACING WAREGEM A

 

Gew U17
Datum
07-01-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE SCHOONAARDE
14-01-2017 15:00 GREMBERGEN K.VC.JONG LEDE
21-01-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE DENDERMONDE
28-01-2017 13:30 RANGERS OPDORP K.VC.JONG LEDE
04-02-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE FC.LEBBEKE B
11-02-2017 13:00 OUDEGEM K.VC.JONG LEDE
18-02-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE KV.ST.GILLIS A
04-03-2017 10:00 SCHOONAARDE K.VC.JONG LEDE
11-03-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE GREMBERGEN
18-03-2017 12:00 DENDERMONDE K.VC.JONG LEDE
25-03-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE RANGERS OPDORP
01-04-2017 13:00 FC.LEBBEKE B K.VC.JONG LEDE
08-04-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE OUDEGEM
22-04-2017 15:00 KV.ST.GILLIS A K.VC.JONG LEDE

 

 

Bron: website Koninklijke Belgische Voetbalbond 10/7/2016

Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + +/- Ptn
1 K.SV.SOTTEGEM NIV.2 14 11 1 2 52 17 35 34
2 K.VC.JONG LEDE NIV.2 14 7 5 2 65 21 44 26
3 K.SV.TEMSE NIV.2 14 7 4 3 47 18 29 25
3 FC.WETTEREN NIV.2 14 7 4 3 40 17 23 25
5 K.SV.BORNEM NIV.2 14 7 3 4 50 31 19 24
6 K.FC.EENDR.ZELE NIV.2 14 4 1 9 20 40 -20 13
7 K.LYRA TSV. NIV.1 14 3 0 11 18 79 -61 9
8 K.FC.DUFFEL NIV.2 14 1 0 13 15 84 -69 3

 

  U17 IP
Datum
03-09-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE K.FC.DUFFEL
10-09-2016 15:00 K.SV.BORNEM K.VC.JONG LEDE
17-09-2016 14:30 K.LYRA TSV. K.VC.JONG LEDE
24-09-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE K.FC.EENDR.ZELE
01-10-2016 15:00 K.SV.SOTTEGEM K.VC.JONG LEDE
08-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE K.SV.TEMSE
15-10-2016 14:00 R.RC.WETTEREN-KWATR K.VC.JONG LEDE
23-10-2016 11:45 K.FC.DUFFEL K.VC.JONG LEDE
29-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE K.SV.BORNEM
05-11-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE K.LYRA TSV.
12-11-2016 14:30 K.FC.EENDR.ZELE K.VC.JONG LEDE
19-11-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE K.SV.SOTTEGEM
26-11-2016 15:00 K.SV.TEMSE K.VC.JONG LEDE
03-12-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE R.RC.WETTEREN-KWATR

 

Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + +/- Ptn
1 E.HOUTEM NIV.2 14 11 2 1 60 21 39 35
2 WINNIK A NIV.2 14 9 1 4 62 38 24 28
3 K.VC.JONG LEDE NIV.2 14 7 3 4 64 42 22 24
4 DOGGEN NIV.2 14 7 2 5 40 37 3 23
5 AAIGEM NIV.2 14 5 3 6 50 63 -13 18
6 KERKSKEN NIV.2 14 5 2 7 47 53 -6 17
7 K.VK.NINOVE NIV.3 14 3 2 9 28 42 -14 11
8 MERE B NIV.2 14 0 1 13 17 82 -65 1

 

 U17 Gew.
Datum
03-09-2016 13:00 WINNIK K.VC.JONG LEDE
10-09-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE AAIGEM
17-09-2016 16:00 E.HOUTEM K.VC.JONG LEDE
24-09-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE K.VK.NINOVE
01-10-2016 09:30 DOGGEN K.VC.JONG LEDE
08-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE MERE B
15-10-2016 15:00 KERKSKEN K.VC.JONG LEDE
22-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE WINNIK
29-10-2016 13:00 AAIGEM K.VC.JONG LEDE
05-11-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE E.HOUTEM
12-11-2016 10:00 K.VK.NINOVE K.VC.JONG LEDE
19-11-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE DOGGEN
26-11-2016 14:30 MERE B K.VC.JONG LEDE
03-12-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE KERKSKEN