Ga door naar de website-inhoud

Officiële website KVC Jong Lede - 4de Nationale A

U7

Trainers:

 foto-speler-leeg- Maarten Cosyn Yorick Stroobandt
Jens Serlet Maarten Cosyn Yorick Stroobant

 

 

Groepsfoto:

 U7

Kalender:

Bron: website Koninklijke Belgische Voetbalbond 10/7/2016

GEW U7 reeks E
Datum
07-01-2017 10:30 MERE C K.VC.JONG LEDE B
14-01-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE B BORSBEKE A
21-01-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE B FC.V.DENDER E.H. B
04-02-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE B SC.EENDRACHT AALST B
11-02-2017 10:00 FC.LEBBEKE A K.VC.JONG LEDE B
18-02-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE B K.VK.NINOVE B
04-03-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE B MERE C
11-03-2017 11:00 BORSBEKE A K.VC.JONG LEDE B
19-03-2017 10:30 FC.V.DENDER E.H. B K.VC.JONG LEDE B
01-04-2017 12:00 SC.EENDRACHT AALST B K.VC.JONG LEDE B
08-04-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE B FC.LEBBEKE A
22-04-2017 12:30 K.VK.NINOVE B K.VC.JONG LEDE B

 

GEW U7 reeks C
Datum
07-01-2017 09:30 SK.LOCHRISTI A K.VC.JONG LEDE A
14-01-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE A RACING CLUB GENT
21-01-2017 15:00 K.SC.LOKEREN O. VL. A K.VC.JONG LEDE A
28-01-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE A SKL.DOORSLAAR A
04-02-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE A KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN A
11-02-2017 12:00 SC.EENDRACHT AALST A K.VC.JONG LEDE A
18-02-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE A FC.WETTEREN
04-03-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE A SK.LOCHRISTI A
11-03-2017 12:00 RACING CLUB GENT K.VC.JONG LEDE A
18-03-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE A K.SC.LOKEREN O. VL. A
25-03-2017 13:00 SKL.DOORSLAAR A K.VC.JONG LEDE A
01-04-2017 09:30 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN A K.VC.JONG LEDE A
08-04-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE A SC.EENDRACHT AALST A
22-04-2017 09:30 FC.WETTEREN K.VC.JONG LEDE A

 

 

Bron: website Koninklijke Belgische Voetbalbond 10/7/2016

 GEW U7  Reeks Y
Datum
03-09-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE A SERSK.-SCHELLEB.
10-09-2016 09:30 EDEBOYS K.VC.JONG LEDE A
17-09-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE A SMETLEDE
24-09-2016 09:30 BOTTELARE B K.VC.JONG LEDE A
01-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE A T.MELLE B
15-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE A VLIERZELE
22-10-2016 10:00 SERSK.-SCHELLEB. K.VC.JONG LEDE A
29-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE A EDEBOYS
05-11-2016 11:15 SMETLEDE K.VC.JONG LEDE A
12-11-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE A BOTTELARE B
19-11-2016 09:30 T.MELLE B K.VC.JONG LEDE A
03-12-2016 10:00 VLIERZELE K.VC.JONG LEDE A
 GEW. U7 Reeks Z
Datum
10-09-2016 11:00 HERDERSEM A K.VC.JONG LEDE B
17-09-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE B TK.MELDERT
24-09-2016 09:30 S.MOORSEL K.VC.JONG LEDE B
01-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE B EREMBODEGEM
08-10-2016 11:30 HOFSTADE K.VC.JONG LEDE B
15-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE B BAARDEGEM
29-10-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE B HERDERSEM A
05-11-2016 10:00 TK.MELDERT K.VC.JONG LEDE B
12-11-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE B S.MOORSEL
19-11-2016 10:00 EREMBODEGEM K.VC.JONG LEDE B
26-11-2016 10:00 K.VC.JONG LEDE B HOFSTADE
03-12-2016 11:30 BAARDEGEM K.VC.JONG LEDE B

Foto: