Ga door naar de website-inhoud

Officiële website KVC Jong Lede - 4de Nationale A

U8

 

Trainers:

Kristof D'hondt Kris de Ridder Joeri Schelfhaut Steven Verhelst
 Kristof D’Hondt Kris De Ridder Joeri Schelfhout Steven Verhelst

 

Groepsfoto: 

  U8

Kalender: 

Bron: website Koninklijke Belgische Voetbalbond 27/12/2016

U8 Prov Reeks B
Datum
14-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.FC.EENDR.ZELE A
21-01-2017 10:00 K.FC.VIGOR WUITENS HAMME A K.VC.JONG LEDE A
28-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A AALTER A
04-02-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A LOVENDEGEM A
11-02-2017 10:00 KFC.VRASENE A K.VC.JONG LEDE A
18-02-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN A
11-03-2017 10:00 K.FC.EENDR.ZELE A K.VC.JONG LEDE A
18-03-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.FC.VIGOR WUITENS HAMME A
25-03-2017 13:00 AALTER A K.VC.JONG LEDE A
01-04-2017 10:00 LOVENDEGEM A K.VC.JONG LEDE A
08-04-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A KFC.VRASENE A
22-04-2017 11:00 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN A K.VC.JONG LEDE A

 

U8 Prov Reeks H
Datum
14-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.FC.EENDR.ZELE B
21-01-2017 10:00 K.FC.VIGOR WUITENS HAMME B K.VC.JONG LEDE B
28-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B AALTER B
04-02-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B LOVENDEGEM B
11-02-2017 10:00 KFC.VRASENE B K.VC.JONG LEDE B
18-02-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN B
11-03-2017 10:00 K.FC.EENDR.ZELE B K.VC.JONG LEDE B
18-03-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.FC.VIGOR WUITENS HAMME B
25-03-2017 13:00 AALTER B K.VC.JONG LEDE B
01-04-2017 10:00 LOVENDEGEM B K.VC.JONG LEDE B
08-04-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B KFC.VRASENE B
22-04-2017 11:00 KV.RS.WAASLAND-SK.BEVEREN B K.VC.JONG LEDE B

 

Gew U8 reeks K
Datum
07-01-2017 10:00 K.VC.JONG LEDE C FC.V.DENDER E.H. C
14-01-2017 11:00 ST.DENDERLEEUW A K.VC.JONG LEDE C
21-01-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE C E.HOUTEM B
28-01-2017 09:30 KERKSKEN B K.VC.JONG LEDE C
04-02-2017 10:00 EREMBODEGEM K.VC.JONG LEDE C
11-02-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE C SK.DENDERHOUTEM A
18-02-2017 13:30 BAMBRUGGE K.VC.JONG LEDE C
05-03-2017 10:30 FC.V.DENDER E.H. C K.VC.JONG LEDE C
11-03-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE C ST.DENDERLEEUW A
18-03-2017 10:00 E.HOUTEM B K.VC.JONG LEDE C
25-03-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE C KERKSKEN B
01-04-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE C EREMBODEGEM
08-04-2017 09:30 SK.DENDERHOUTEM A K.VC.JONG LEDE C
22-04-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE C BAMBRUGGE

 

Gew U8 reeks X
Datum
07-01-2017 14:30 K.VC.JONG LEDE D OUDEGEM B
14-01-2017 09:00 S.MOORSEL K.VC.JONG LEDE D
21-01-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE D SCHOONAARDE B
28-01-2017 11:45 MERE C K.VC.JONG LEDE D
04-02-2017 09:30 HOFSTADE K.VC.JONG LEDE D
11-02-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE D HERDERSEM B
18-02-2017 11:30 BAARDEGEM B K.VC.JONG LEDE D
04-03-2017 10:00 OUDEGEM B K.VC.JONG LEDE D
11-03-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE D S.MOORSEL
18-03-2017 09:30 SCHOONAARDE B K.VC.JONG LEDE D
25-03-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE D MERE C
01-04-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE D HOFSTADE
08-04-2017 11:00 HERDERSEM B K.VC.JONG LEDE D
22-04-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE D BAARDEGEM B

 

 

 

 

 

Bron: website Koninklijke Belgische Voetbalbond 10/7/2016

 Prov. U8 Reeks C
Datum
03-09-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.FC.MERELBEKE A
10-09-2016 10:00 K.OLSA BRAKEL A K.VC.JONG LEDE A
24-09-2016 10:00 SOTTEGEM A K.VC.JONG LEDE A
01-10-2016 10:00 MERE A K.VC.JONG LEDE A
08-10-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.SK.RONSE A
15-10-2016 10:00 K.VK.NINOVE A K.VC.JONG LEDE A
22-10-2016 11:00 K.FC.MERELBEKE A K.VC.JONG LEDE A
29-10-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.OLSA BRAKEL A
12-11-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE A SOTTEGEM A
19-11-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE A MERE A
26-11-2016 10:30 K.SK.RONSE A K.VC.JONG LEDE A
03-12-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.VK.NINOVE A

 

 

 Prov. U8 reeks I
Datum
03-09-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.FC.MERELBEKE B
10-09-2016 10:00 K.OLSA BRAKEL B K.VC.JONG LEDE B
24-09-2016 10:00 SOTTEGEM B K.VC.JONG LEDE B
01-10-2016 10:00 MERE B K.VC.JONG LEDE B
08-10-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.SK.RONSE B
15-10-2016 10:00 K.VK.NINOVE B K.VC.JONG LEDE B
22-10-2016 11:00 K.FC.MERELBEKE B K.VC.JONG LEDE B
29-10-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.OLSA BRAKEL B
12-11-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE B SOTTEGEM B
19-11-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE B MERE B
26-11-2016 10:30 K.SK.RONSE B K.VC.JONG LEDE B
03-12-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.VK.NINOVE B

 

 

 GEW. U8 reeks X
Datum
03-09-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE C EREMBODEGEM
10-09-2016 10:00 KV.ST.GILLIS B K.VC.JONG LEDE C
17-09-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE C BAARDEGEM
24-09-2016 09:30 SMETLEDE A K.VC.JONG LEDE C
01-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE C HOFSTADE
08-10-2016 11:00 HERDERSEM B K.VC.JONG LEDE C
22-10-2016 10:00 EREMBODEGEM K.VC.JONG LEDE C
29-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE C KV.ST.GILLIS B
05-11-2016 10:00 BAARDEGEM K.VC.JONG LEDE C
12-11-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE C SMETLEDE A
19-11-2016 09:30 HOFSTADE K.VC.JONG LEDE C
26-11-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE C HERDERSEM B

 

 GEW U8 reeks Y
Datum
03-09-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE D HEIKANT A
10-09-2016 10:00 KV.ST.GILLIS C K.VC.JONG LEDE D
17-09-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE D BAASRODE
24-09-2016 11:45 VK.ROBUR A K.VC.JONG LEDE D
01-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE D OUDEGEM
08-10-2016 10:00 KV.ST.GILLIS A K.VC.JONG LEDE D
15-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE D DENDERMONDE
22-10-2016 11:00 HEIKANT A K.VC.JONG LEDE D
29-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE D KV.ST.GILLIS C
05-11-2016 10:00 BAASRODE K.VC.JONG LEDE D
12-11-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE D VK.ROBUR A
19-11-2016 10:00 OUDEGEM K.VC.JONG LEDE D
26-11-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE D KV.ST.GILLIS A
03-12-2016 10:00 DENDERMONDE K.VC.JONG LEDE D

Foto: