Ga door naar de website-inhoud

Officiële website KVC Jong Lede - 4de Nationale A

U9

Trainers:

Vincent De Vreese Tjerk Beke Philippe Bonnaerens
Vincent De Vreese Tjerk Beke Philippe Bonnaerens

 

Groepsfoto:

U9

 

Kalender:

Bron: website Koninklijke Belgische Voetbalbond 27/12/2016

U9 Prov Reeks A
Datum
08-01-2017 10:15 K.FC.SPARTA PETEGEM A K.VC.JONG LEDE A
14-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A RACING CLUB GENT A
22-01-2017 10:00 SC.EENDRACHT AALST A K.VC.JONG LEDE A
28-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A SPORTKRING SINT-NIKLAAS A
04-02-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.OLSA BRAKEL A
11-02-2017 14:30 K.SV.TEMSE A K.VC.JONG LEDE A
18-02-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.SC.LOKEREN O. VL. A
04-03-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.FC.SPARTA PETEGEM A
11-03-2017 12:00 RACING CLUB GENT A K.VC.JONG LEDE A
18-03-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A SC.EENDRACHT AALST A
26-03-2017 10:30 SPORTKRING SINT-NIKLAAS A K.VC.JONG LEDE A
01-04-2017 10:00 K.OLSA BRAKEL A K.VC.JONG LEDE A
08-04-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.SV.TEMSE A
22-04-2017 13:30 K.SC.LOKEREN O. VL. A K.VC.JONG LEDE A

 

U9 PROV reeks F
Datum
08-01-2017 10:15 K.FC.SPARTA PETEGEM B K.VC.JONG LEDE B
14-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B RACING CLUB GENT B
22-01-2017 10:00 SC.EENDRACHT AALST B K.VC.JONG LEDE B
28-01-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B SPORTKRING SINT-NIKLAAS B
04-02-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.OLSA BRAKEL B
11-02-2017 14:30 K.SV.TEMSE B K.VC.JONG LEDE B
18-02-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.SC.LOKEREN O. VL. B
04-03-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.FC.SPARTA PETEGEM B
11-03-2017 12:00 RACING CLUB GENT B K.VC.JONG LEDE B
18-03-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B SC.EENDRACHT AALST B
26-03-2017 10:30 SPORTKRING SINT-NIKLAAS B K.VC.JONG LEDE B
01-04-2017 10:00 K.OLSA BRAKEL B K.VC.JONG LEDE B
08-04-2017 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.SV.TEMSE B
22-04-2017 13:30 K.SC.LOKEREN O. VL. B K.VC.JONG LEDE B

 

U9 Gew Reeks O
Datum
07-01-2017 11:00 EKSAARDE A K.VC.JONG LEDE C
14-01-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE C VSV.GENT B
21-01-2017 09:30 SCHOONAARDE B K.VC.JONG LEDE C
28-01-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE C SKV.OVERMERE
04-02-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE C MASSEMEN C
11-02-2017 10:15 FCDKG.BEERVELDE A K.VC.JONG LEDE C
18-02-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE C ZAFFELARE B
04-03-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE C EKSAARDE A
11-03-2017 09:15 VSV.GENT B K.VC.JONG LEDE C
18-03-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE C SCHOONAARDE B
25-03-2017 09:30 SKV.OVERMERE K.VC.JONG LEDE C
01-04-2017 11:30 MASSEMEN C K.VC.JONG LEDE C
08-04-2017 15:00 K.VC.JONG LEDE C FCDKG.BEERVELDE A
22-04-2017 11:15 ZAFFELARE B K.VC.JONG LEDE C

 

 

Bron: website Koninklijke Belgische Voetbalbond 10/7/2016

 Prov U9  reeks B
Datum
03-09-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.FC.MERELBEKE A
17-09-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.FC.SPARTA PETEGEM
24-09-2016 10:00 K.VK.NINOVE A K.VC.JONG LEDE A
01-10-2016 10:00 K.OLSA BRAKEL A K.VC.JONG LEDE A
08-10-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE A RACING CLUB GENT A
16-10-2016 10:00 SC.EENDRACHT AALST A K.VC.JONG LEDE A
22-10-2016 11:00 K.FC.MERELBEKE A K.VC.JONG LEDE A
06-11-2016 10:15 K.FC.SPARTA PETEGEM K.VC.JONG LEDE A
12-11-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.VK.NINOVE A
19-11-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE A K.OLSA BRAKEL A
26-11-2016 12:00 RACING CLUB GENT A K.VC.JONG LEDE A
03-12-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE A SC.EENDRACHT AALST A

 

 Prov U9 Reeks G
Datum
03-09-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.FC.MERELBEKE B
17-09-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.FC.SPARTA PETEGEM B
24-09-2016 10:00 K.VK.NINOVE B K.VC.JONG LEDE B
01-10-2016 10:00 K.OLSA BRAKEL B K.VC.JONG LEDE B
08-10-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE B RACING CLUB GENT B
16-10-2016 10:00 SC.EENDRACHT AALST B K.VC.JONG LEDE B
22-10-2016 11:00 K.FC.MERELBEKE B K.VC.JONG LEDE B
06-11-2016 10:15 K.FC.SPARTA PETEGEM B K.VC.JONG LEDE B
12-11-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.VK.NINOVE B
19-11-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE B K.OLSA BRAKEL B
26-11-2016 12:00 RACING CLUB GENT B K.VC.JONG LEDE B
03-12-2016 13:00 K.VC.JONG LEDE B SC.EENDRACHT AALST B

 

 

 GEW U9
Datum
03-09-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE C LEBEKE-AALST
10-09-2016 10:00 KV.ST.GILLIS B K.VC.JONG LEDE C
17-09-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE C FC.LEBBEKE C
24-09-2016 09:30 SCHOONAARDE B K.VC.JONG LEDE C
01-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE C GREMBERGEN B
08-10-2016 10:30 OUDEGEM K.VC.JONG LEDE C
15-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE C FC.LEBBEKE D
22-10-2016 13:00 LEBEKE-AALST K.VC.JONG LEDE C
29-10-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE C KV.ST.GILLIS B
05-11-2016 12:30 FC.LEBBEKE C K.VC.JONG LEDE C
12-11-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE C SCHOONAARDE B
19-11-2016 09:30 GREMBERGEN B K.VC.JONG LEDE C
26-11-2016 15:00 K.VC.JONG LEDE C OUDEGEM
03-12-2016 12:30 FC.LEBBEKE D K.VC.JONG LEDE C

 

Foto’s: