Ga door naar de website-inhoud

Officiële website KVC Jong Lede - 4de Nationale A

Reeksen

SAMENSTELLING REEKSEN 2016-2017

Reeksen voor nieuwjaar (bron belgianfootball.be 27/12/2016)

U7 
2-Gew. U7 reeks E niv.3:  2-Gew. U7 reeks C niv.3:
LEDE LEDE
MERE LOCHRISTI
BORSBEKE A RACING CLUB GENT
DENDER B LOKEREN
EENDRACHT AALST B DOORSLAAR A
LEBBEKE A WETTEREN
NINOVE WAASLAND-BEVEREN A

 

U8
2-Gew.U8 reeks Y niv.1: 2-Gew.U8 Reeks K niv. 2/3:
LEDE D LEDE C
OUDEGEM DENDER
MOORSEL DENDERLEEUW
SCHOONAARDE E. HOUTEM
MERE C HERDERSEM
HERDERSEM DENDERHOUTEM
BAARDEGEM EREMBODEGEM
 2-PROV.U8 reeks H niv.2/1 2-PROV.U8 reeks B niv.3
LEDE B LEDE A
ZELE B ZELE A
WUITENS HAMME B WUITENS HAMME A
AALTER B AALTER A
LOVENDEGEM B LOVENDEGEM A
VRASENE B VRASENE A
WAASLAND BEVEREN B WAASLAND BEVEREN A

 

 

 

Reeksen voor nieuwjaar (bron belgianfootball.be 10/7/2016)

U7 
1-Gew. U7 reeks Z niv.1:  1-Gew. U7 reeks Y niv.1:
HERDERSEM LEDE
TK MELDERT SERSK-SCHELLEB.
S. MOORSEL EDEBOYS
EREMBODEGEM SMETLEDE
HOFSTADE BOTTELARE
BAARDEGEM T. MELLE
LEDE VLIERZELE
U8
1-Gew.U8 reeks Y niv.1: 1-Gew.U8 Reeks X niv. 1:
LEDE LEDE
HEIKANT ST. GILLIS
KV.ST.GILLIS KV. ST.GILLIS
OUDEGEM BAARDEGEM
DENDERMONDE HERDERSEM
BAASRODE SMETLEDE
VK ROBUR HOFSTADE
 1-PROV.U8 reeks I niv.2 1-PROV.U8 reeks C niv.2
LEDE LEDE
MERELBEKE MERELBEKE
OLSA BRAKEL OLSA BRAKEL
MERE MERE
NINOVE NINOVE
RONSE RONSE
SOTTEGEM SOTTEGEM
 U9
1-Gew. U9 reeks P niv.2
LEDE
LEBEKE-AALST
LEBBEKE
GREMBERGEN
OUDEGEM
ST.GILLIS
SCHOONAARDE
1-PROV U9 reeks G niv. 3 1-PROV U9 reeks B niv. 3
LEDE LEDE
MERELBEKE MERELBEKE
SPARTA PETEGEM SPARTA PETEGEM
NINOVE NINOVE
OLSA BRAKEL OLSA BRAKEL
EENDRACHT AALST EENDRACHT AALST
RACING CLUB GENT RACING CLUG GENT

 

U10 
1-Gew. U10 reeks H niv.2/3
LEDE
HOFSTADE
GREMBERGEN
OUDEGEM
BAARDEGEM
LEBBEKE A
LEBBEKE B

 

U11 
1-GEW U11 reeks M niv.2
LEDE
SCHOONAARDE
HO KALKEN
OVERMERE
BEERVELDE
MASSEMEN
SERSK-SCHELLEB.

 

U15
1-GEW U15 reels J niv.2
LEDE
SCHOONAARDE
MASSEMEN
OVERMERE
HO. KALKEN
GREMBERGEN
LEBBEKE

 

U17  
1. GEW U17 reeks F niv 2/3   
LEDE  
WINNIK  
HOUTEM   
DOGGEN   
NINOVE  
AAIGEM  
KERSKEN  
MERE B  

 

INTERPROVINCIALE REEKS

U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U19:

LEDE
ZELE
DUFFEL
BORNEM
TEMSE
SOTTEGEM
WETTEREN-KWATRECHT
LYRA